2011. augusztus 16., kedd

Festő /-ben teljes hővédelemmel tudás Berlin:
Keresünk munkát a berlini motivált és tapasztalt festő és dekoratőr m / w a tapasztalat a teljes hővédelem.

A feladatai közé tartozik a következő tevékenységek:

- Ellenőrizze a felületek és a szakmai előkészítő
- Vakolás
- Homlokzati munka
- Általános szokásos tevékenységek festőművész

Követelmények, vegye fel a kapcsolatot:

- Elvégezték az oktatást, mint egy festő és dekoratőr m / w
- Tapasztalat
- A tapasztalat teljes hővédelem szükséges kötelező
- Független munka
- Jó parancsnoka beszélt és írott német

Vezetői engedély és az autó is kívánatos.

Pályázóknak m / w érvényes oktatási bizonyítvánnyal az Ügynökség munka / elhelyezkedés központ, amely ingyenes!

Kérjük, küldje el nekünk a kitöltött kérelem, hogy:

- Részletes önéletrajzot, beleértve telefonszám
- Az ismeretek és készségek
- A végzett tevékenységek a különböző munkáltatók
- Igazolás a szakmai képzést, képesítések vagy tanúsítványok és a jelenlegi munkáltató hivatkozásokat.

Elérhetőségeink az Ön számára:

BBH személyzet GbR
Pettenkoferstr. 16-18
10247 Berlin
Tel: 030 / 2453 2986
Mobil: 0151 / 2170 9328
E-mail: bewerbung@bbh-personal.de
Honlap: www.bbh-personal.de

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a pályázati űrlapokat lehet küldeni egy lepecsételt borítékban. Ha Ön postai úton kérjük egyetlen alkalmazás mappák.