2011. augusztus 5., péntek

Közlekedési Dolgozók w / w egy ápolási eszköz (35 óra)

Közlekedési Dolgozók w / w egy ápolási eszköz (35 h):
Keresünk egy idősek otthonában, Berlinben, mint egy sokoldalú személyzet levélgyűjtő-és kézbesítő szolgálat között konyha és osztályokon. *** A vezetői engedély nem szükséges ebben a helyzetben .***

A feladatok:
- Hozzá vannak szokva az élelmiszer és a közlekedés, hogy az élelmiszer-kosár a fő konyhában az egyes osztályokon belül a házban.
-Hozzá vannak szokva a konkrét segítő tevékenység a konyhában.

Jövedelem:
8,12 € / óra

A követelmények:
- Alapvető társadalmi környezetben a szociális munka
- Nagy megbízhatóság és a magas felelősségérzet
- A szép megjelenés, kiváló ismerete német és egy baráti kapcsolat a munkavállalók és a betegek ápolási
Teljes testi erő
- Hajlandóság 35h a 2 hetes műszak, legkorábban kezdeni Óra 6, legújabb késő 20-as óra
Konyha segítők tapasztalat előnyt jelent

Bízunk benne, hogy megkapták a kérelmet e-mailben pdf-formátumban, kulcsszó "közlekedés". (Postally beküldeni alkalmazás mappák csak visszatért egy lepecsételt borítékban vissza.)

Fontos információ: A cég Cassiopeia kíséri összehozza álláskeresők és a munkaadók és a munkavállalók. Ők dolgoznak egy neves munkáltató vámjellegű fizetési és perspektíva. Nincs idő állásajánlat. Munka velünk a lehetséges jelölteket, vagy anélkül elhelyezést utalvány. FONTOS: Ha egy érvényes eredmény elhelyezése utalvány további költségeket, mint például a küldő alkalmazás anyag, egyéni kérelem képzés. Bízunk benne, hogy Önöket!

Cassiopeia - képzés, coaching, mediáció oHG álláskeresőknek
Mr. Hagemoser, Mühlenfeldstr. 15, 13467 Berlin
A pályázók telefonon 030.97607411 H - Cs 9-12 óra
mail@cassiopeia-jobs.de www.cassiopeia-jobs.de

"Megtaláljuk a munkát, ami Önnek!"