2011. augusztus 5., péntek

Villanyszerelő m / w

Villanyszerelő m / w:
Mi vagyunk a hálózat magán-munkaközvetítő ügynökségek a jól ismert
A vállalatok nem csak a Berlin / Brandenburg, hanem a szövetségi és
Európa együtt dolgozik. Legyen egyikünk egyénileg a
szakmai fejlődés tanácsot és segítséget. Tudjuk, hogy a jelenlegi
Munkaerő-piaci és megtalálni a megfelelő munkát.

Ügyfeleink részére keresünk a berlini régió részeként az ideiglenes munkavállalók tapasztalt villanyszerelő (m / f) engedélyezett a különböző építkezéseken Berlinben.

Sikeresen befejeződött képzés egy villanyszerelő, és néhány gyakorlati tapasztalattal.

Ön teljes munkaidőben dolgozik. A fizetés is megfelelő képesítéssel és a kinevezést.

Feladatok
- Új építés és felújítás az elektromos rendszerek
- A hazai ipari létesítményekben és az általános elektromos munka
- Kabelverlegeung
- Schaltschrankverdrathung,
- Telepítse és kábel foglalat
- Vizsgálja / intézkedés az elektromos biztonsági berendezések

Követelmények
- Kész képzés
- Releváns tudás ebben a feladatban a területen
- Vezetői engedély nem kötelező
- Megbízhatóság és képes az önálló munkavégzésre

Ön ismeri ezt a helyet? Akkor alkalmazzák velünk. Örömmel segít.

Kapcsolattartó személy asszony Ringwelski
Tel. 030 94399357 vagy 0152 54290111
Sigrid.Ringwelski @ online.de