2011. július 14., csütörtök

4 * Hotel Berlin keres elkötelezett lány (m / f):
Több mint 90 éve van kínált Berlinben és más nagyobb városok
Németország épületgépészeti mindenféle, különösen a
Hotel tisztító kiváló szolgáltatási színvonal. A
különböző cégek, ajánljuk infrastrukturális
Szolgáltatások a tisztelt munkáját munkatársaink.

Keresünk több háztartás és a helyiség a fiúk
4-5 * szállodák itt: Berlin, használja a feladatokat:

* Tisztítása vendégszobával, lakosztályok
* Víz-, üveg-és tükör tisztító
* Elhelyezése a fürdőszobában törölköző
* Supply vendégek információk

Erre tesszük a következő igényeket rád:

* Jó modor, és egy elegáns megjelenésű
* Cél-orientált megközelítés és rugalmasság
* Gyors képzés új területeken
* Tapasztalat háztartási számára kedvező, de nem feltétlenül
* Nagyon jó ismerete a német és esetleg angol nyelvtudás várjuk
látott
* Hajlandóság dolgozni three hétvégén egy hónap

Ajánlatunk:

* A teljes munkaidős foglalkoztatás a rendszeres
* Az órabér mértéke, 8,55 € nettó vasárnap kiegészítők
* Egyéni képzés a jövevények a formájában
Képzés intézkedés
* A munkaidő keret akár 16.00/17.00 7.00/8.00 Óra
* Egységes, kivéve a lábbelik, biztosított.

A megfelelő szálloda található a központban, részben közelében
Berlin és tömegközlekedési eszközzel elérni.

Készen állsz, hogy menjen el nekünk egy új utat, és szeretnének
biztonságos, hosszú távú munka, akkor mi a jobb
Kapcsolat az Ön számára.

Küldje el pályázati dokumentumok postai úton, lehetőleg
a felhatalmazott személyzet iroda:

Munka [kukac] tisztítása Groth.de
(Cserélje [kukac] a @ kérjük)

Válaszok a kezdeti kérdésre, adunk a következő telefonszámon:

03338 750812 vagy 030 94791515