2011. július 29., péntek

Országosan elismert oktató / belső Berlin

Országosan elismert oktató / belső Berlin:
Országosan elismert oktató / belül a Berlin (lehetőleg további képesítés speciális integrációs)

Több napközik Berlinben, keresünk motivált és országosan elismert oktatók és tanárok.

A feladatai közé tartozik:
Segítse a kidolgozása és végrehajtása pedagógiai tervezés a rendszer
független és felelős ellátás, az oktatás és nevelés a gyerekek bízott megfelelően oktatási, pszichológiai és gesundheitserzieherischerAspekte a napi rutin
Aggodalommal tölti el a fizikai és szellemi fejlődését, és fejlesztésének szellemi,
művészeti és kreatív hatásköre a gyermekek
Ösztönzése és fejlesztése érdekében, és tehetsége a gyermekek tiszteletben tartva egyéniségüket

Követelmények, vegye fel a kapcsolatot:
befejezett képzés egy országosan elismert / oktató r / f
Tapasztalat működik, vegyes korú, nyílt csoportok
Ötleteik fejlesztésére, és hajlandó további oktatás
A tudás, a berlini oktatási program
szerető, értő és egyéni hozzáférést biztosít a gyerekeknek
Rugalmas és rugalmas

Amit kínálunk:
egy állandó, teljes munkaidős állás 30-40 óra hét nagy felelősséget
kellemes munkakörnyezet
Teljesítményhez kötődő fizetési szerint a képzési / kártérítést vámtarifa
Képzés és továbbképzés lehetőségei

Pályázóknak m / w érvényes oktatási bizonyítvánnyal az Ügynökség munka / elhelyezkedés központ, amely ingyenes!

Értelmes és kitölteni a következő prioritásokat:
részletes önéletrajzzal, beleértve telefonszámát (vezetékes és vezeték nélküli)
A tudás és készségek az elvégzett tevékenységek
Másolatot a diploma, bizonyítvány vagy a képesítés és a meglévő munkaadói referenciák

Elérhetőségeink az Ön számára
BBH személyzet GbR
Pettenkoferstr. 16-18
10247 Berlin
Tel: 030 24 53 29 86