2011. július 13., szerda

Koncentrált Ügyfélszolgálat Advisor (m / w) Berlin:
A világszerte működő partnere az egyik leginnovatívabb és igényes szolgáltató cégek és egy nemzetközileg működő cég az ügyfélszolgálat szegmensben.
Emellett a hely, Berlin több mint 30.000 alkalmazottal.

Szemben támasztott magas minőségi és szolgáltatási, hogy továbbra is eleget, és biztosítsa a fogyasztók elégedettsége, keresünk elkötelezett alkalmazottak azonnal Berlin (m / f) az ügyfélszolgálati és mobil támogatás.

A jövő feladatai lesznek:

* Probléma elemzés megfelelő tisztázására
* Részletes termék adatok
* Az ügyfél-és felhasználói támogatás
* Hiba menedzsment
* Segítségnyújtás kezelésére internetes platform

Ehhez kell még a következő:

* Az ügyfél-és a minőségi szemlélet
* Joy a telefonos ügyfélszolgálat
* Tapasztalat a hasonló helyzetben lévő
* Nagyon jó német nyelvtudás mind szóban és írásban
* Folyékony angol, különösen a műszaki angol
* Kellemes hangja, és egy pozitív előfordulás
* Tapasztalt a Microsoft Outlook, Excel és Word
* Nagy érdeklődés / affinitása technológia

Cserébe lesz kínálják:

* A fizetése 1500 - 1600 € (beleértve a bónusz)
* A kihívást jelentő, érdekes és változatos munka
* Munka a felső tetőtéri iroda modern berendezések
* A munka egy rendkívül motivált és elkötelezett csapat lapos hierarchiák
* Szakmai fejlődési lehetőségeket

Ezek a feltételek akkor számíthat:

* Részmunkaidős hétfőtől péntekig: 08.00 - 20.00 óra
(A 2-shift rendszer)
* A kezdeti és a folyamatos képzéssel
* Fizetés csomag fenti piaci díjazás
* A támogatás a magán nyugdíj
* Könnyű hozzáférés a tömegközlekedési