2011. július 19., kedd

Biztonsági és recepciós szolgálat (m / f):
Egy neves klinikán Berlinben, mi jelenleg keresünk szakképzett dolgozók biztonsági és portaszolgálat (m / w) a fix beállítás.

A feladatok a következők:

* Visual beléptető
* Az ellenőrzés a veszélyes áruk
* Az elfogadása mail és futár szállítás és továbbítása
* A menedzsment legfontosabb
* És a feldolgozását és továbbítását elveszett a tulajdon és a bezárása és ellenőrzése a helyszínen

Ön azon az alapon, a létesítmény, hogy aktív, és nem tulajdon vagy személyes biztonságát.

Képzeld el, hogy velünk, ha:

* Lehet egy átlagos 42-órás munkahét három-rétegű rendszer működik, beleértve a hétvégéket és ünnepnapokat
* A csapat-orientált személyt tapasztalattal biztonsági és recepciós szolgáltatások
* A jártassági vizsgát § szerint 34a GewO vagy teljesítették a képzést a munka sikeres védelmi szakember, nem feltétele a több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a biztonsági és portaszolgálat
* Tökéletes tudás a német és a jó modor
* Lojálisak, és a tanúsítvány megfelelően

További részletek a munkaviszony és feltételei a személyes elbeszélgetésre. Ez egy átmeneti helyzet eredetileg 12 hónapra.

Kínálunk egy érdekes és változatos munkát egy fiatal szolgáltató vállalat.

Kérjük, küldje el jelentkezését, lehetőleg postai úton a mi felhatalmazott személyek irodai amely te ötleted érdemei, nevezési határidő:

munkát [kukac] pmgroth.de ([at] kérjük cserélje ki @)

Kérjük, ne habozzon kapcsolatba lépni asszony Manning a kapcsolatot most hívást 03338 7095951, vagy 030 94791515 elérhető.