2011. július 4., hétfő

Homlokzati builder / Fassadenbaumonteur m / w Ausztria:
Nevében ügyfeleink Ausztriában, keresünk tapasztalt és motivált homlokzati Bauer, Fassadenbaumonteure m / w
Helyszín: Bécs most

Ezeket legyen rugalmas, tapasztalt a munka és a csapatmunkára.

A feladatok:

- Burkolatát épületek homlokzati elemeket meleg, hideg, a zaj és tűzvédelem
- Létrehozása alatti struktúrák és a szigetelés
- Telepítés, miszerint, rögzítő-és rögzítő elemek

Ismereteket és készségeket:

- Kész képzés és szakmai tapasztalat
- Vágó és előkészítése anyagok
- Összeszerelés és szétszerelés, összeszerelés
- Megbízhatóság és pontosság
- Irány a magasságot
- A telepítés kész
- Vezetői engedély és gépjármű előnyt jelent

Van felkeltettük érdeklődését? Akkor alkalmazzák ma velünk e-mailben vagy hagyományos postai úton.

Pályázóknak m / w érvényes oktatási bizonyítvánnyal az Ügynökség munka / elhelyezkedés központ, amely ingyenes!

Bízunk benne, hogy megkapták a teljes pályázati dokumentumok az alábbi témakörökben:

• részletes önéletrajzot az Ön telefonszámát (vezetékes és vezeték nélküli)
• tudás és készségek a végzett tevékenységeket
• egy másolatot a levél és a meglévő jelenlegi szakmunkás bizonyítványt a munkáltató

Elérhetőségeink az Ön számára:

BBH személyzet GbR
Pettenkoferstr. 16-18
10247 Berlin
Tel: +49 (0) 30 24 53 29 86
Handy: 0151/21709328
E-mail: bewerbung@bbh-personal.de

Felhívjuk figyelmét, hogy visszaadja a dokumentumok csak akkor, ha mellékel egy lepecsételt borítékban foglalkozni.
Ha Ön postai úton kérjük egyetlen alkalmazás mappák, fólia elegendő.